4

Zwycięstwo trampkarzy starszych

4W weekendowej kolejce wygraną zanotowali trampkarze starsi. Podopieczni Przemysława Kurka pokonali Pogń Trębaczów 3:1.

Od początku trochę szczęścia było po stronie gospodarzy, ponieważ już w pierwszej akcji spotkania rywal uderzył w słupek.  Później gra się wyrównała.
W 30. minucie po uderzeniu Marka Pabicha było już 1:0. Kolejne bramki padły po zmianie stron.

W drugiej połowie Trębaczów zmotywowany walką o miejsce wicelidera coraz częściej gościł pod naszą bramką.  W 60 minucie goście wykorzystali stały fragment gry – rzut rożny i doprowadzili do remisu.

Po straconej bramce zespół Ostrovii podniósł się i zaczął walczyc o zwycięstwo. Gra toczyła się już na połowie Trębaczowa ze sporadycznymi wypadami gości.

W 65 min. Ostrovia zyskala rzut rożny. Po dosrodkowaniu bramkarz gości wypiąstkował piłkę za pole karne, ale zebrał ją Wojtek Wasielewski i bez dłuższego namysłu uderzył na bramkę. Golkiper gości był bez szans.

Przy stanie 2:1 Pogoń otworzyła się wtedy jeszcze bardziej, co zaowocowało trzecią bramką dla gospodarzy. W 75 min strzał oddał Filip Szewczyk, a piłka przelobowala bramkarza gości.

Ostrovia 1909 – Pogoń Trębaczów 3:1 (1-0)
Bramki: W.Wasielewski, M.Pabich, F.Szewczyk
Skład: K.Kłopocki, J.Jóźwiak, W.Wasielewski, Ł.Hausmann, K.Gołdyn, E.Nowicki, J.Gonera, F.Szewczyk, M.Pabich, P.Morgiel, J.Karwik.

Rezerwa: D.Świtoń, B.Morgiel, A.Nowicki, M.Boros, N.Szcześniak, M.Charsche, M.Szmania.