11 bramek w meczu piłkarek

Piłkarki Ostrovii 1909 w meczu 2 kolejki II Ligi na boisku w Jankowie Przygodzkim zdeklasowały zespół KS Raszyn.

Po ostatniej przegranej nasze dziewczyny wyszły wysoko i od razu mocno zaatakowały. Skutkiem tego była szybko strzelona bramka, bo juz w 3 minucie meczu. Z biegiem czasu podopieczne trenera Łukasza Pawlaka tworzyły sobie coraz groźniejsze sytuacje na co Raszynianki odpowiedziały strzelając bramkę po stałym fragmencie gry i na przerwę schodziły z wynikiem 3:1 .

Drugie 45 minut to już przewaga Ostrovii gdzie, padło 5 kolejnych bramek. Wysokie prowadzenie wprowadziło rozluźnienie w szeregi gospodyń i ten nie ustrzegłysię błędów po których piłkę w siatce umieszczały rywalki. Końcowy wynik 8:3 dla ostrowskiego drużyny.

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – KS Raszyn 8:3 (3:1)