Drugie miejsce w Szczurach

Drugie miejsce zajęła Ostrovia 1909 w XXV Memoriale Teodora Anioły na boisku w Szczurach. Ostrowski zespół rozegrał dwa mini spotkania (2×25 minut).

W meczu półfinałowym z Raszkowianką Raszków biało-czerwoni trzykrotnie obejmowali prowadzenie (1:0, 2:1, 3:2), ale rywale odrabiali straty. W regulaminowym czasie gry był remis 3:3. O awansie do finału decydowały rzuty karne. Po trzech seriach Ostrovia prowadziła 1:0. Dwa strzały zawodników Raszkowianki obronił Bartosz Jankowski. Ostatecznie skończyło się naszym zwycięstwem 3:1.

W finale czekała Centra, która pokonała Ogniwo Łąkociny 3:0. Tutaj padła tylko jedna bramka – w pierwszej połowie dla spadkowicza z III ligi. Ostrovia 1909 zajęła więc drugie miejsce w turnieju. Klasyfikację na najlepszego strzelca wygrał Daniel Kaczmarek, autor 2 bramek z rzutów karnych.

Trener Marcin Kałuża na turniej do Szczur zabrał dwóch  zawodników z rocznika 2002: Nikodema Modrzyńskiego i Pawła Pastułę, którzy mieli okazję pierwszy raz zetknąć się z futbolem na poziomie seniorskim.

Ostrovia 1909 – Raszkowianka Raszków 3:3 (2:1) karne 3:1
Bramki: Daniel Kaczmarek 2 (z rzutów karnych), Mariusz Poślednik
Bramki w serii rzutów karnych: Jordan Kaczmarek, Patryk Powalisz, Kamil Krawczyk.

Ostrovia 1909 – KP Centra 0:1 (0:1)