2:2 z Tarnovią

Kolejne spotkanie seniorów Ostrovii 1909 zakończone dużym niedosytem. Biało-czerwoni zremisowali z Tarnovią Tarnowo Podgórne 2:2.

Mecz rozpoczął się udanie dla ostrowian, którzy walczyli z dysponującym lepszymi warunkami przeciwnikiem. W 16 minucie wynik otworzył Maciej Mikulski, a w 26 minucie na 2:0 podwyższył Marek Szymanowski. Ostrowski zespół mógł wykorzystał jeszcze kilka dogodnych okazji. Dwukrotnie głową nad bramką uderzał Łukasz Wiącek, szczęścia zabrakło też Michałowi Gieczowi, Tomaszowi Kempińskiego i Kamilowi Krawczykowi. W 44 minucie przyjezdni za sprawą Marcina Mazurek, po uderzeniu z okolic 30 metra zdobyli kontaktowego gola.

Już w 48 minucie rezultat także uderzeniem z dystansu wyrównał Błażej Telichowski. Od 73 minuty Tarnovia grała w osłabieniu, bowiem czerwoną kartkę za zagranie piłki ręką poza polem karnym ujrzał bramkarz Jacek Brzuśkiewicz. W doliczonym czasie gry nad poprzeczką mierzył Mariusz Poślednik.

Ostrovia 1909 – Tarnovia Tarnowo Podgórne 2:2
1:0 Maciej Mikulski (16′)
2:0 Marek Szymanowski (26′)
2:1 Marcin Mazurek (44′)
2:2 Błażej Telichowski (48′)

Jakub Błaszczyk – Kamil Krawczyk, Łukasz Wiącek, Jakub Jędrzejak, Grzegorz Wachowiak, Marek Szymanowski, Michał Giecz, Maciej Mikulski (68′ Kacper Krawczyk), Damian Błaszczyk, Daniel Kaczmarek, Tomasz Kempiński (84′ Mariusz Poślednik).