3:3 z Krobianką

Niewiarygodny mecz w Krobi. Biało-czerwoni trzykrotnie obejmowali prowadzenie ale ostatecznie spotkanie z Krobianką zakończyło się wynikiem 3:3.

Kibice zgromadzeni wokół kameralnego boiska nie posiadającego miejsc siedzących nie mieli prawa narzekać na brak emocji. Już w 5 minucie Michał Giecz z rzutu wolnego pokonał golkipera miejscowych. Beniaminek IV ligi szybko za sprawą Jakuba Borowczyka odrobił straty. W 19 minucie było już 2:1 po trafieniu Tomasza Kempińskiego. W kolejnych fragmentach gry spisał się Jakub Błaszczyk, który wyszedł dwukrotnie obronną „nogą” w sytuacji sam na sam z graczami Krobianki. W doliczonym czasie pierwszej połowy bramkarz Ostrovii interweniuje rękoma w polu karnym gdzie przewrócił się piłkarz z Krobi. Zdaniem arbitrów „Kibol” dopuścił się przewinienia na rywalu. Rzut karny skutecznie wykonał Jędrzej Urbański.

Na domiar złego kilkadziesiąt sekund wcześniej urazu kostki nabawił się Szymon Kasprzak, gracz linii obrony. W niedzielę nie mogli już wystąpić dwaj inni podstawowi defensorzy Łukasz Wiącek i Grzegorz Wachowiak.

W 51 minucie ponownie dał o sobie przypomnieć Michał Giecz, który huknął pod poprzeczkę z okolic 25 metra i Ostrovia prowadziła 3:2. Radość kilku ostrowskich kibiców, którzy wybrali się do Krobii nie trwała zbyt długo. W 67 rywale ponownie odrobili straty. W emocjonującej końcówce spotkania mimo ataków z obu stron wynik nie uległ już zmianie.

Krobianka Krobia – Ostrovia 1909 3:3 (2:2)