Remis z Astrą

Dziś o godzinie 15.00 na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim, TP OSTROVIA 1909 podejmowała Astrę Krotoszyn, zapraszam na skrót meczu Drużyna z Krotoszyna do Ostrowa przyjechała mając na koncie 9pkt. Ostrovia zaś 7. Pierwsza połowa to nieustanne ataki gospodarzy, piłkarze gości ciągle byli przy piłce i stwarzali sobie okazje, po jednej z wielu ładnych i składnych akcji piłkę w bramce pięknym strzałem z lewej nogi umieścił Michał Grzęda. Wynik do przerwy 1-0. Druga połowa to już wymiana cios za cios, z jednej strony akcje Gości, za chwile pod druga bramką juz swoją szanse mieli pilkarze Ostrovii. Niestety po jednej z akcji piłkarze z Krotoszyna doprowadzają do wyrównania. Gospodarze nie „kupują” takiego wyniku i chca 3pkt. Trener Sobczak przeprowadza wiele zmian lecz niestety rezerwowi także nie umieja umieścić piłki w siatce, walka toczy sie do samego końca i niestety mimo wysiłku i zaangażowania włożonych w ten mecz, wynik końcowy to 1-1. Piłkarzą OStrovii trudno pogodzić sie z taki rezultatem, dobrze wiedzą że pretensje moga mieć tylko do siebie. ” Niewykorzystane sytuację się mszczą „. Już za tydzień nasi zawodnicy bedą walczyć o 3pkt w Kaliszu z Prosną.