Długo wyczekiwane zwycięstwo

Dziś w na Stadionie Miejskim w Odolanowie odbył sie mecz 8 kolejki Kaliskiej Okręgowej Ligi Juniora Starszego, w ktorym Odolanovia podejmowała Ostrovie 1909. Zapraszam do przeczytania skrótu meczu. Piłkarze Ostrovii chcieli jak najszybciej przerwać złą passe jaką były 3 mecze bez zwycięstwa. Początek to smiałe ataki drużyny gości. Niestety po tym jak butelka z woda wylądowała w okolicy naszego pola karnego sędzia podyktował rzut pośredni dla druzyny Odolanovii. Po tym stałym fragmencie gospodarze wychodzą na prowadzenie po golu Kuby Matyska. Ostrovia chcąc szybko odrobić jednobramkową stratę ruszyła w bój lecz niestety po fatalnej stracie w środku boiska bramkę s kontry zdobył Tomasz Milewski. Całe szczęście że nasi piłkarze sie nie poddali i atakowali dalej, mimo wielu dogodnych sytuacji i 3 groźnych strzałów Patryka Woźniczaka, pierwsza połowa kończy sie wynikiem 2-0. Na drugą połowe Juniorzy „Ovii” wyszli zmotywowani przez trenera Sobczaka, z chęcia szybkiego odrobienia strat. Tak też się stało, po dwóch wrzutkach z rzutów wolnych dwie bramki zdobył Patryk Woźniczak, ktory tego dnia był wyrózniającą się postacią na boisku. Mecz zaczął nam sie od nowa, niestety radość przyjezdnych nie trwała długo, po nieporozumieniu w szykach obronnych Odolanovie na prowadzenie wyprowadził Kuba Matysek. Trener Andrzej Sobczak zdecydował się na zmiane ustawienia z 4-4-2 na 3-4-3 i ta właśnie taktyka dała oczekiwany skutek, najpierw do remisu doprowadził Rafał Bonysiak a wynik spotkanie ustalił Błażej Marciniak. Ostrovia wygrywa po ciężkim meczu 4-3.