13:2 z Jarotą!

Efektowane zwycięstwo zespołu trampkarzy starszych z Jarotą Jarocin na boisku w Wysocku Wielkim.

-W pierwszej połowie zmarnowaliśmy mnóstwo sytuacji i do przerwy przegrywaliśmy 1:2. W drugiej połowie szybko doszło do wyrównania, a potem worek z bramkami się rozwiązał – relacjonuje trener Dawid Kuczyński.

Ostatecznie Ostrovia zwyciężyła aż 13:2! Bramki zdobyli: Nikodem Zimniak 4, Wiktor Sobczak 4, Fabian Gibasiewicz 3, Jan Pera 1, Oliwier Urbaniak 1.

Ostrovia: Jakub Mikołajczyk, Filip Cieluch, Oliwier Mocek, Jan Pera, Eryk Nowak, Oliwier Urbaniak, Dawid Duczmal, Jakub Kurek, Wiktor Sobczak, Kacper Kusy, Nikodem Zimniak.

Na zmianę weszli: Franciszek Lis, Dominik Klepczyński, Fabian Gibasiewicz, Nikodem Suchorzewski, Kacper Lewandowski, Mariusz Mikołajczak oraz Piotr Pankiewicz.