Porażka z Wartą Śrem

Juniorzy młodsi z rocznika 2005 po dwóch tygodniach przerwy rozegrali kolejny mecz ligowy.

Drużyna wyjechała do Śremu na mecz z Wartą.  Poedynek od początku toczył się w szybkim tempie, na małym boisku nie było wiele przestrzeni, za to dużo walki i zmian posiadania piłki.  Do przerwy mimo wyrównanej gry i wielu okazji po dośrodkowaniach do zdobycia gola to miejscowi prowadzili 1:0.

W drugiej części gra toczyła się zdecydowanie na połowie rywala, ale gospodarze umiejętnie bronili się i w końcówce podwyższyli wynik na 2:0.

Ostrovia: N.Ziental, K.Jackowski, K.Binek, H.Grycman, W.Susłowski, W.Woś, N.Nowacki, T.Otwiaska, M.Drzewiecki, A.Sobański, M.Gryglewski, A.Beker, A.Bogacki, M.Szydełko, T.Bizan