Seria remisów trwa

Po trzech kolejkach REDBOX V Ligi zespół Ostrovii 1909 pozostaje bez zwycięstwa. W niedzielę zanotowaliśmy trzeci remis – tym razem 1:1 z Piastem Czekanów.

Pojedynek fatalnie rozpoczął się dla biało-czerwonych. W 5 minucie błąd w defensywie wykorzystał Paweł Korczak i wyprowadził drużynę Piasta na 1:0.

W 13 minucie uderzał Mikołaj Marciniak, piłka trafiła w rękę jednego z graczy gospodarzy znajdującego się w polu karnym. Arbiter podyktował rzut karny a jego skutecznym egzekutorem był Karol Krystek.

Ostrovia od samego początku prowadziła grę. Strzały Mariusza Poślednika, Mikołaja Marciniaka czy Tomasza Kowalskiego bronił golkiper Piasta.

W drugiej połowie pojedynku zabrakło uderzeń w ostrowskim zespole. Groźniejsze sytuacje stworzyli zawodnicy z Czekanowa. W doliczonym czasie gry Ostrovię ratowały intwerwencje Bartosza Jankowskiego.

Piast Czekanów – Ostrovia 1909 1:1 (1:1)