Aktywnie z Przedszkoliadą

Ostrów Wielkopolski już tradycyjnie znalazł się na mapie GRUPA AZOTY PRZEDSZKOLIADA TOUR. Jej kolejna edycja zawita do naszego miasta już w najbliższy wtorek.

Koordynatorem Przeszkoliady w naszym regionie jest Łukasz Polak, do niedawna trener drużyn młodzieżowych Ostrovii 1909. Biało-czerwoni co roku biorą udział w tej akcji i aktywnie razem z przedszkolakami spędzają kilka godzin. W grach i sportowych zabawach będą uczestniczyć również koszykarki i piłkarze ręczni.

Event odbędzie się we wtorek, 30 stycznia o godzinie 10.00 w hali Szkoły Podstawowej nr 9 przy ulicy Asnyka w Ostrowie Wielkopolskim.

GRUPA AZOTY PRZEDSZKOLIADA TOUR, to największy w Europie cykl imprez o charakterze sportowym dla Aktywnych Przedszkolaków.

Cykl imprez jest elementem ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl. W roku 2018, odbędzie się 60 imprez zorganizowanych w 39 lokalizacjach na terenie całej Polski. W imprezach udział weźmie około 15 000 dzieci uczestniczących cyklicznie w zajęciach Przedszkoliada.pl, dopingowanych przez kolejne tysiące kibiców-rodziców, przy aktywnym udziale sportowców z klubów sportowych będących Partnerami Sportowymi imprez cyklu GRUPA AZOTY PRZEDSZKOLIADA TOUR.