Remis we mgle

Rezultatem 1:1 zakończył się sobotni sparing Jaroty Jarocin z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski. Obie ekipy zaskoczyły warunki pogodowe.

W poprzednich latach kiedy biało-czerwoni gościli na grach kontrolnych u aktualnego trzecioligowca towarzyszyła im zimowa sceneria. Tym razem szczególnie w drugiej połowie spotkania dużym utrudnieniem była gęsta mgła. Widoczność była mocno ograniczona.

Sparing miał wyrównany przebieg a gole padały po przerwie. W 59 minucie prowadzenie objęli gospodarze. 10 minut przed końcem pojedynku do wyrównania doprowadził Patryk Powalisz, wykańczając dogranie piłki w polu karnym przez Daniela Kaczmarka.

Jarota Jarocin – Ostrovia 1909 1:1 (0:0)