Było zaangażowanie. Zabrakło zwycięstwa

W pojedynku ósmej kolejki grupy spadkowej PROEKO IV Ligi zespół Ostrovii 1909 zremisował na wyjeździe z Wilkami Wilczyn.

Spotkanie rozpoczęło się pechowo. W 6 minucie niefortunnie piłka odbiła się od ręki Petera Suswama we własnym polu karnym. Po wykorzystaniu rzutu karnego gospodarze prowadzili 1:0.

Na boisku w Wilczynie nie można było odmówić woli walki i zaangażowania przez pełne 90 minut drużynie Ostrovii. Biało-czerwoni byli stroną atakującą. Straty udało się odrobić jednak dopiero w 70 minucie po trafieniu Tomasza Kowalskiego.

Tuż przed końcowym gwizdkiem w dogodnej sytuacji znalazł się Mateusz Rachwalski, ale jego uderzenie zatrzymał golkiper Wilków.

Wilki Wilczyn – Ostrovia 1909 1:1 (1:0)