Cenny triumf nad KKS-em

aa_junior_frencel

8 bramek padło w spotkaniu ligi wojewódzkiej juniora młodszego pomiędzy zespołami Ostrovii 1909 i KKS-em Kalisz. Po drugie zwycięstwo w tych rozgrywkach sięgnęli biało-czerwoni.

Wynik meczu już w 3 minucie otworzył Jakub Bąk. Do przerwy padło jeszcze 6 goli i mieliśmy remis 3:3. Tuż po przerwie biało-czerwoni po raz kolejny wyszli na prowadzeniu po trafieniu Michała Majczaka. Ostrowski zespół w tej odsłonie pojedynku praktycznie nie schodził z połowy przeciwnika. Goście zaatakowali dopiero w ostatnich minutach. W doliczonym czasie gry zwycięstwo Ostrovii 1909 efektownym strzałem z przewrotki przypieczętował Patryk Powalisz.

Ostrovia 1909 – KKS Kalisz 5:3 (3:3)

Bramki dla Ostrovii 1909: Kamil Król 2, Jakub Bąk, Michał Majczak, Patryk Powalisz.