Czas na Victorię z Ostrzeszowa

W 27 kolejce rozgrywek IV ligi grupy południowej Ostrovia 1909 zmierzy się z Victorią Ostrzeszów

Ekipa z Ostrzeszowa do Ostrowa Wielkopolskiego miała zawitać po trzech zwycięstwach rzędu. Jednak ostrzeszowianom odebrano punkty za wygraną w Nowych Skalmierzycach, za grę nieuprawnionego zawodnika.  Zespół prowadzony przez „ostrovianina”, Piotra Konstanciaka traci praktycznie szansę na wywalczenie lokaty, która da prawo gry w nowej IV lidze od przyszłego sezonu.   Victoria z dorobkiem 32 punktów (9-5-12) i bilansie bramkowym 45:49 zajmuje dziesiątą pozycję. Bez wątpienia liderem zespołu z Ostrzeszowa jest Maciej Stawiński, który z dorobkiem 22 trafień jest najlepszym strzelcem rozgrywek. 8 goli to dorobek Roberta Skrobacza.

Bliska utrzymania mimo ostatnich spotkań bez zwycięstw jest Ostrovia. Biało-czerwoni walczą o jak najwyższą pozycję w tabeli. W sobotę będą się starać odczarować swoje boisko, które znajduje się w kiepskim stanie. W rundzie wiosennej ostrowska drużyna na Stadionie Miejskim nie odniosła jeszcze wygranej.

Sobotni mecz Ostrovii z Victorią Ostrzeszów rozpocznie się o godzinie 15.00.

Informacje organizacyjne
Bilety do nabycia w kasie od godziny 14.00 przy wejściu na trybunę główną Stadionu Miejskiego. Kibic, który opuści trybunę w trakcie meczu/przerwie będzie mógł powrócić na obiekt po okazaniu zakupionego wcześniej ważnego biletu.

Na terenie trybuny głównej Stadionu Miejskiego będzie dostępny punkt gastronomiczny m.in. z napojami. Korzystanie z punktu zasila budżet klubu. Zapraszamy do zakupów.

Ceny biletów:
Bilet normalny – 10 złotych
Bilet ulgowy – 5 złotych (dzieci, młodzież do 18. roku życia, kobiety, renciści, emeryci po okazaniu legitymacji)
Ostrowska Karta Rodziny 3+ (wszyscy członkowie rodziny, zakup i wejście po okazaniu karty) – 3 złote
Ostrowska Karta Seniora – 3 złote(zakup i wejście po okazaniu karty)

Zadanie dofinansowane z budżetu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski