aaa_pilka

Derby o każdy metr boiska

aaa_pilkaW piątkowe popołudnie doszło do pojedynku derbowego w lidze orlika pomiędzy dwoma drużynami Ostrovii rocznika 2006 i 2005. Pojedynek ten to walka o każdy metr boiska.

Mecz  dobrze rozpoczęli młodsi chłopcy , którzy od 4 minuty po bramce Dawida Lisa prowadzili 1:0 . Jednak na tą bramkę starsi chłopcy odpowiedzieli dwoma bramkami i do przerwy wynik meczu brzmiał 2:1 dla rocznika 2005. W drugiej połowie podopieczni Jakuba Królaka , którego w tym meczu zastępował Marcin Kałuża strzelili młodszym  kolegom jeszcze pięć bramek i mecz zakończył się wygraną Ostrovii I rocznik 2005 7:1 .

– Cieszy fakt, że moi chłopcy, którzy są młodsi od swoich rywali nie boją się i walczą do końca . Dziś brakło też troszkę skuteczności, bo stworzyliśmy sobie jeszcze kilka okazji, niestety nie zostały wykorzystane – podsumował Tomasz Dolata, trener przegranego zespołu.

Zdjęcia z meczu dostępne tutaj.

Skład Ostrovia I 2005: Gustaw Wodniczak – Tymek Otwiaska, Kuba Strzelecki – Hubert Urban, Marcin Drzewiecki, Nikodem Siewiera – Julek Dudkowiak. Rezerwowi: Maks Szydełko, Hubert Kubzdyl, Wiktor Woś, Kuba Pietrzak, Piotr Sójka, Stasiu Matłoka

Skład Ostrovii II 2006: Igor Pietrzak, Olivier Dolata, Kacper Stasiak, Huber Jurasik, Wojtek Maroszek, Jakub Różański, Dawid Lis 1, Julian Banaszak, Dominik Jackowski, Mikołaj Kubiak, Mateusz Tyra, Mateusz Marczak.