Dymisja sztabu szkoleniowego

W dniu 15 września dymisję z pełnienia funkcji trenera pierwszego zespołu Ostrovii 1909 złożył Marcin Kałuża, również do dyspozycji zarządu oddał się drugi trener zespołu seniorów Piotr Kasprzyk. Trenerzy umotywowali swoją rezygnację nie zadowalającymi wynikami zespołu.


Zarząd, przyjął ostatecznie powyższą rezygnację. Jednocześnie Zarząd stwierdził, że praca trenerów nie budziła żadnych wątpliwości, gdyż przez cały okres pracy, z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem pełnili swoje obowiązki. Zarząd ponadto ocenił, że za słabe wyniki zespołu trenerzy nie ponoszą odpowiedzialności, jednak potrzeba dokonania zmian powoduje fakt przyjęcia ich rezygnacji.


Zarząd składa ogromne podziękowania za trud, zaangażowanie i poświęcenie w pracę jakie włożyli w wykonywane obowiązki Marcin Kałuża i Piotr Kasprzyk.

Marcin Kałuża i Piotr Kasprzyk jako jedni z najlepszych trenerów w regionie oraz ludzie o biało-czerwonym sercu, pozostają w Klubie i dalej będą prowadzić zespoły młodzieżowe, a Marcin Kałuża pozostają również na stanowisku koordynatora grup młodzieżowych.

Marcin, Piotr – z całego serca DZIĘKUJEMY !!!


Nowy trener zostanie przedstawiony zawodnikom na środowym treningu.