Firma Wabud wspiera młodzież Ostrovii 1909!

Kolejna firma przekazała sprzęt sportowy dla młodzieży Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski.

W niedzielę przy okazji wspólnego spotkania po zakończeniu rundy jesiennej niespodzianka czekała na drużynę juniorów młodszych rocznika 2006. Chłopacy oraz trenerzy obdarowani zostali koszulkami polo ufundowanymi przez państwa Małgorzatę i Sebastiana Walczaków z firmy Wabud. Pan Sebastian w przeszłości występował w biało-czerwonych barwach.

W oficjalnym przekazaniu sprzętu uczestniczył również Paweł Perz, wiceprezes Ostrovii 1909, dziękując w imieniu zarządu klubu za okazane wsparcie.

Firma WABUD zajmuje się kompleksową budową domów jednorodzinnych. Wykonuje budynki od projektu po stan deweloperski oraz na życzenie klienta „pod klucz. Jej siedziba mieści się w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Wiejskiej 12.

www.domywabud.pl
wabud@onet.pl
Tel. 530-766-34

Chcesz wesprzeć młodzież piłkarskiej Ostrovii 1909? Logo twojej firmy pojawi się na koszulkach i spodenkach meczowych! Zapraszamy zainteresowanych do wsparcia naszego klubu w taki sposób. Szczegółowych informacji udzieli Państwu członek zarządu Ostrovii 1909, Andrzej Kryjom tel. 691 710 225.