Hattrick Modrzyńskiego. Ostrovia gromi Orła

Seniorzy Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski w pełni zasłużenie pokonali na wyjeździe Orła Mroczeń 6:1.

W szeregach biało-czerwonych z powodów osobistych zabrakło najskuteczniejszego gracza, Mikołaja Marciniaka. Koledzy zastąpili go znakomicie.

Już do przerwy biało-czerwoni „ustawili sobie pojedynek” prowadząc 5:0. Na uwagę zasługuje klasyczny hattrick Nikodema Modrzyńskiego między 20 a 40 minutę. Udział przy trafieniach mieli najbardziej doświadczeni gracze Tomasz Kowalski i Damian Błaszczyk.

W 60 minucie gospodarze zdobyli honorową bramkę z rzutu karnego. Wynik w samej końcówce ustalił Mateusz Ziemiański.

Orzeł Mroczeń – Ostrovia 1909 1:6 (0:5)