II liga po horrorze dla Ostrovii!

Olbrzymich emocji na boisku w Jankowie Przygodzkim dostarczył rewanżowy baraż o wejście do II ligi kobiet. Biało-czerwone przegrały 1:3.
Wynik ten jednak oznaczał awans Ostrovii 1909, która przed tygodniem pokonała na wyjeździe Polonię II Poznań 3:0.

W niedzielę to ostrowianki za sprawą Weroniki Kowalskiej objęły prowadzenie. Rywalki rzuciły się w pogoń i do przerwy zdobyły 3 bramki. Po zmianie stron licznie zgromadzeni kibice mieli wielkie emocje. Na boisku lepiej prezentowała się Ostrovia, ale brakowało szczęścia – słupek i poprzeczka. Wynik udało się jednak utrzymać i po końcowym gwizdku zapanowała wielka euforia. Były race, strumieniami lał się szampan a piłkarkom osobiście sukcesu gratulowała obecna na meczu wiceprezydent Ostrowa, Ewa Matecka.

Wielkie gratulacje dla piłkarek i ich trenerów Łukasza Pawlaka i Arkadiusza Piaseckiego. Po roku przerwy żeński futbol w Ostrovii ponownie w drugoligowym wydaniu!