Ostrovia za burtą

Po przeciętnym meczu obu ekip Ostrovia 1909 uległa Jarocie Jarocin 0:1 w 1/4 Okręgowego Pucharu Polski.

To biało-czerwoni mogli wyjść na prowadzenie. W 16 minucie Marek Szymanowski z bliskiej odległości trafił w słupek. Następnie kilkukrotnie do interwencj zmuszony został Bartosz Jankowski. Receptę na pokonanie golkipera Ostrovii znalazł w 32 minucie Damian Sierant.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Kibice nie obserwowali wielu groźnych akcji. W końcówce spotkania nad bramką gości uderzał Tomasz Kempiński. Spotlkanie zakończyło się wygraną drużyny z Jarocina 1:0.

Biało-czerwoni skupiają się teraz na lidze. W sobotę o godzinie 15.00 na Stadionie Miejskim zmierzą się z zespołem Tura Turek.

Ostrovia 1909 – Jarota Jarocin 0:1 (0:1)