Ovia1909grafika

Jarota – Ostrovia 3:1

Ovia1909grafikaW rozegranym w piątkowe popołudnie meczu kontrolnym Jarota Jarocin pokonała Ostrovię 1909 Ostrów 3:1. Mecz przez pełne 90 minut był bardzo ciekawym widowiskiem.

Gra toczyła się w szybkim tempie. Wiele ciekawych akcji toczyła się pod obiema bramki. Jako pierwsi do siatki trafili na początku spotkania gospodarze. W 65. minucie do remisu doprowadził Damian Czech. Popisał się celnym uderzeniem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Gracjana Koniecznego. Kolejne dwie bramki zdobyła Jarota. Ostrowianie mieli także kilka swoich szans na powiększenie dorobku.

Drugoligowiec wystąpił bez swoich podstawowych zawodników. Dla szkoleniowców obu drużyn ten mecz za cel miał przyjrzenie się testowanym graczom. W ostrowskim zespole takimi byli: Michał Jaszka, Jakub Borowczyk i Szymon Juszczak. W jarocińskiej drużynie testowany jest natomiast dobrze nam znany Konrad Rusek.

FOTORELACJA

Skład Ostrovii 1909:

I połowa:
Krystian Tomczak – Mateusz Woźniak, Damian Czech, Dariusz Reyer, Marek Szymanowski, Jakub Frąckowiak, Ajiboila Oshikoya, Szymon Juszczak, Krzysztof Gościniak, Ireneusz Czupryn, Jakub Borowczyk.