Kadra na Tur Turek

„Szpital” na finiszu okresu przygotowawczego do rundy wiosennej. W sobotnim sparingu z Turem Turek z powodu urazów nie wystąpi kilku podstawowych zawodników.

W tym gronie są doświadczeni: Bartosz Jankowski, Łukasz Wiącek i Daniel Kaczmarek. Z urazami zmagają się też młodsi Szymon Kasprzak czy Krystian Mokrzycki. Jak już informowaliśmy wcześniej kilkumiesięczna pauzę ma Jakub Błaszczyk, który uczestniczy w zajęciach z zespołem ale o staniu między słupkami niema jak na razie mowy.

W sobotniej grze kontrolnej do dyspozycji trenera Marcina Kałuży będą dwaj młodzi bramkarze Kacper Dziuba i Bartosz Jureczek (rocznik 2003, junior młodszy). Ten pierwszy po udanych testach w Rakowie Częstochowa i Miedzi Legnica pomoże jednak Ostrovii 1909 w trudnej sytuacji z bramkarzami.

Kadra na sparing z Turem Turek:
Kacper Dziuba, Bartosz Jureczek -Kamil Krawczyk, Sebastian Szereda, Grzegorz Wachowiak, Maciej Kaniewski, Paweł Jasiński, Patryk Kaźmierczak, Damian Błaszczyk, Mateusz Sobczak, Marek Szymanowski, Jordan Kaczmarek, Arkadiusz Ciszak, Kacper Krawczyk, Maciej Mikulski, Mariusz Poślednik,Mateusz Ziemiański. Mikołaj Lewandowski, Tomasz Kempiński.

Sobotnia gra kontrolna rozpocznie się o godzinie 12.00 na boisku w Pleszewie.

Natomiast w niedzielę o godzinie 14.00 rezerwy Ostrovii 1909 zmierzą się z Baryczą Janków Przygodzki na boisku przy ulicy Krotoszyńskiej.

Zadanie dofinasowane z budżetu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski.