Kibice aktywni. Ostrovia w grze o Puchar

Wobec zawieszenia rozgrywek ligowych w kraju strona H2Head Lifestyle na Facebooku zorganizowała wirtualne rozgrywki o PUCHAR H2HEAD LIFESTYLE. Do gry mogą włączyć się zawodnicy, trenerzy, kibice, całe rodziny!

W pucharze rywalizuje 36 klubów z III ligi grupy II oraz IV Ligi Wielkopolskiej. W pierwszej fazie zmagań zostały one podzielone na 6 grup (wg miejsc w tabeli po rundzie jesiennej). Wirtualna rywalizacja na popularne „lajki” odbywa się systemem każdy z każdym.

Ostrovia 1909 znalazła się w grupie C z: KS Opatówek, Olimpią Koło, Polonią Kępno, Pogonią Lwówek i Winogrady Poznań.


Drużyny, które zajmą pierwsze miejsce w grupie przechodzą dalej.
Następnie jest tworzona grupa finałowa, w której zajęcie pierwszego miejsca oznacza wygranie  Pucharu. Organizator przygotował również dodatkowe nagrody dla najlepszej ekipy: zestaw tejpów, taśmy do getr, zamrażacze w sprayu i pachołki.

Jak brać udział i wspierać Ostrovię 1909?

 Fani swojej drużyny głosują poprzez kliknięcie odpowiedniej „reakcji”
 Jeden mecz trwa 24 h (faza grupowa)
10 reakcji = 1 gol
 Głosować można tylko i wyłącznie pod specjalną grafiką, która będzie się pojawiała codziennie.

We wtorek zakończyła się pierwsza kolejka we wszystkich grupach. W pierwszym swoim pojedynku Ostrovia 1909 pokonała KS Opatówek 17:15. To oznacza, że kibice biało-czerwonych byli bardzo aktywni lajkując ponad 170 razy na swoją drużynę! Lepszym wynikiem spośród wszystkich ekip pochwalić się może tylko Olimpia Koło zdobywając 20 bramek.

W czwartek 2 kwietnia od godziny 19.15 wchodząc tutaj przez 24 godziny. będzie można głosować na Ostrovię 1909 w pojedynku z Pogonią Lwówek.

Zapraszamy do udziału we wspólnej zabawie. Razem po zwycięstwo! Wspólnie zdobywajmy bramki dla Ostrovii 1909!