Kolejni uczestnicy potwierdzeni

Reprezentacja Polski Football Academy, Zagłębie Lubin, Widzew Łódź to kolejni uczestnicy VI Międzynarodowego Turnieju im. Jerzego Kryjoma.

Wcześniej udział w turnieju potwierdziły Pogoń Szczecin, Wisła Płock, Baltica Kaliningrad, Lech Poznań, Legia Warszawa i Reprezentacja Ostrowa Wielkopolskiego, Juventus Academy Poland, Akademia Piłkarska Wisły Kraków, Reprezentacja OZPN Kalisz.

Do imprezy pozostało już tylko kilka tygodni, a organizatorzy mają pełne ręce roboty aby jak co roku przygotować dwudniowe zmagania na najwyższym poziomie.

Mamy super niespodziankę dla trenerów drużyn, które wezmą udział w VI Międzynarodowym Turnieju im. Jerzego Kryjoma oraz trenerów z regionu i nie tylko! 31 sierpnia (1-wszy dzień turnieju) po rozgrywkach grupowych odbędzie się sympozjum dr Marcina Popielucha, natomiast 1 września odbędzie się trening pokazowy z udziałem uczestników turnieju (młodych piłkarzy) wraz z dr Marcinem Popieluchem!
Dr Marcin Popieluch jest trenerem piłki nożnej z licencją UEFA A, specjalizujący się w przygotowaniu motorycznym piłkarzy. Pracował z piłkarzami klubów takich jak: Polonia Warszawa (ekstraklasa), Jagiellonia Białystok (ekstraklasa), Wisła Płock (ekstraklasa), GKS Tychy (I liga) czy Podbeskidzie Bielsko-Biała (I liga). Wieloletni wykładowca w Szkole Trenerów PZPN, promotor ponad 30 prac dyplomowych na kursach UEFA oraz do 2014 roku wykładowca w Katedrze Anatomii i Biomechaniki w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

VI Międzynarodowy Turniej im. Jerzego Kryjoma rozegrany zostanie w dniach 31 sierpnia – 1 września.