uniwersalne

Kolejny remis

uniwersalneTrzeci mecz kontrolny z rzędu z udziałem biało-czerwonych zakończył się wynikiem remisowym. We wtorek Ostrovia 1909 rozegrała sparing w Jarocinie z zespołem Zagłębia Lubin Młoda Ekstraklasa.

Wynik tego spotkania to 1:1. W 25 minucie nasi rywale objęli prowadzenie, a 10 minut później do remisu doprowadził Daniel Kaczmarek. W ostrowskim zespole zabrakło Konrada Ruska, Michała Giecza, a także pauzującego z powodu urazu od kilkunastu dni Marcina Wojciechowskiego.

Ostrovia 1909 – Zagłębie Lubin ME 1:1 (1:1)

Ostrovia 1909 w I połowie:
Dominik Sadowski – Łukasz Szczepański, Damian Czech, Paweł Świtała, Damian Błaszczyk, Błażej Ciesielski, Krzysztof Molka, Damian Michalski, Daniel Kaczmarek, Krzysztof Gościniak, Tomasz Kempiński.

W II połowie na boisku pojawili się także: Jarosław Reyer, Dariusz Reyer, Filip Grzegorowski, Michał Majer, Damian Izydorski, Marek Dybek, Marek Szymanowski, Maciej Stawiński, Patryk Cierniewski.