Koniec pucharowej przygody juniorów

Juniorzy Ostrovii 1909 podjęli walkę z zespołem seniorskim Pogoni Trębaczów w 3 rundzie Pucharu Polski strefy kaliskiej.

„Młoda Ovia” miała okazję zetknąć się z twardej, męskiej gry z jakiej znana jest drużyna z Trębaczowa. Biało-czerwoni nie przestraszyli się rywala.
Goście objęli prowadzenie w 22 minucie po rzucie karnym. Tak jak można było się spodziewać Ostrovia ruszy do ataków po zmianie stron. Najlepsze okazje na wyrównanie mieli Kacper Piotrowicz i Igor Wojciechowski. Jedna z kontr rywali zakończyła się bramką na 0:2. Gospodarzom pomogło w końcu szczęście i zdobyli kontaktowego po samobójczym trafierniu w 86 minucie. Podopieczni trenera Łukasza Wiącka walczyli do samego końca, ale kolejna skuteczna kontra drużyny z Trębaczowa przesądziła o losach pojedynku.

Ostrovia 1909 – Pogoń Trębaczów 1:3 (0:1)

Bartosz Jureczek -Hubert Krupa, Igor Wojciechowski, Mateusz Goździaszek, Jakub Kramarczyk, Maksymilian Kieliba, Mikołaj Grycman, Marcin Chmiel, Michał Kościelny, Łukasz Kopa, Kacper Piotrowicz.

Rezerwowi: Kamil Chmiel, Eryk Kałuża, Wojciech Baraniak, Oliver Brzózka, Filip Rejman, Tobiasz Przybyło, Oliwier Napieralski.