Lepsi w meczu na szczycie

Młodzik młodszy zakończył rundę jesienną swoich rozgrywek. Na zakończenie zmierzyły się dwie najsilniejsze drużyny ligi i mecz wywołał wiele emocji u chłopców i na trybunach.

Początek spotkania to głównie wzajemne badanie sił i duża niepewność w grze. Pierwsi do głosu doszli goście, którzy wykorzystali jedno z wielu granych przez siebie podań prostopadłych. Na szczęście stracona bramka tylko podrażniła nasz zespół i do końcowego gwizdka gole strzelała już tylko Ostrovia.

– Wiedzieliśmy, że możemy spodziewać się wysoko podniesionej poprzeczki przez rywala, ale i tym razem udało się ją przeskoczyć. W tym meczu więcej pracy zespół miał w grze defensywnej, szczególnie linię obrony nękali przeciwnicy prostopadłymi podaniami. Początkowo był z tym problem, ale wyciągneliśmy wnioski i w drugiej połowie zagrożenie było zdecydowanie mniejsze. Chłopcy pokazali charakter oraz umiejętności – podsumował trener Konrad Rusek.

 

TP Ostrovia 1909 – Marcinki Kępno 3:1

Kadra: I.Pietrzak, A.Napierała, M.Tyra, J.Adamiak, W.Maroszek(1), M.Derwich, O.Dolata, H.Jurasik(1), J.Różański, A.Bogacki, N.Latuszek, D.Lis(1), K.Mielniczek, M.Kubiak, J.Budzyń, T.Frankiewicz