Z 3:0 na 3:3

W ostatnim meczu rundy jesiennej II ligi kobiet pierwsza drużyna Ostrovii 1909 spotkanie z Medykiem III Konin zakończyła z dużym niedosytem.

Po dwóch golach Małgorzaty Knuły i trafieniu Sandry Świerblewskiej do przerwy biało-czerwone prowadziły 3:0. Druga połowa miała odmienny przebieg i mecz zakończył się wynikiem 3:3.

Był to zdecydowanie najcięższy mecz tej rundy, obie drużyny stwarzały sobie groźne sytuacje, które nie zawsze zostały wykorzystane.

Podopieczne trenera Łukasza Pawlaka w siedmiu meczach rundy jesiennej wywalczyły 19 punktów (6-1-0) przy bilansie bramkowym 61:5.

W niedzielę swój mecz rozgrywał też drugi zespół. Młodsze zawodniczki Ostrovii uległy na wyjeździe Kotwicy II Kórnik 0:7.