Lider za mocny

Młodzicy starsi trenera Jakuba Królaka nie sprostali liderowi rozgrywek – zespołowi Marcinków i przywieźli z Kępna wysoką porażkę.

Zawodnicy Ostrovii do przerwy dali się zdominować przeciwnikowi i przegrywali po tej części gry już 4:0, dopiero pod koniec pierwszej połowy udawało im się wychodzi z wysokiego pressingu przeciwnika i konstruować składne akcje. Po przerwie obraz gry się zmienił i biało-czerwoni mili kilka świetnych okazji do zdobycia gola, jednak pod bramką przeciwnika brakowało koncentracji i dobrych decyzji, z drugiej strony bardzo skuteczni byli zawodnicy z Kępna, którzy w drugiej połowie zdobyli 3 kolejne bramki.
– Szkoda niewykorzystanych okazji, ponieważ mogliśmy strzelić kilka bramek, które z pewnością poprawiły by humor moim zawodnikom, mnie jednak bardziej cieszy fakt, że chłopcy przyjmują do siebie moje uwagi i bez względu na sytuację boiskową próbują realizować powierzone im zadania. – zakończył trener.
Marcinki Kępno – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 7:0
Ostrovia: Ziental, Strzelecki, Nowacki, Woś, Szydełko, Drzewiecki, Dudkowiak, Gryglewski, Jackowski, Binek, Kościelny, Urban, Beker, Otwiaska, Gabrysiak.