Liga powraca. Ostrovia vs Victoria w sobotę

aaaa_nowe_oviaPo zimowej przerwie w najbliższy weekend wznowione zostają rozgrywki III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. W 19 kolejce zespół Ostrovii 1909 zagra w sobotę na Stadionie Miejskim z Victorią Września.

Rywal biało-czerwonych to beniaminek rozgrywek. Podopieczni trenera Adama Topolskiego po rundzie jesiennej zajmują trzynaste miejsce w tabeli mając na koncie 19 punktów (5-4-9) i bilans bramkowy 20:34. Victoria słabo radziła sobie na boiskach rywali: 1 wygrana, 2 remisy, 5 porażek (bramki 5:20).

W trakcie zimowej przerwy z wrzesińskim klubem rozstał się jego najlepszy strzelec, Maciej Lisiecki (7 bramek). W meczu przeciwko Ostrovii 1909 prawdopodobnie nie zagra też kontuzjowany jeden z liderów tego zespołu, David Topolski. Celem klubu z Wrześni jest utrzymanie się w III lidze.

Przypomnijmy, że ostrowska drużyna po pierwszej części zmagań zajmuje dziesiąte miejsce z dorobkiem 27 punktów. Wiosną podopieczni trenera Piotra Konstanciaka chcą cieszyć kibiców dobrą postawą na boiskach i poprawić swoją lokatę.

Sobotni mecz Ostrovii 1909 z Victorią Września rozpocznie się o godzinie 14.00 na Stadionie Miejskim.  Po zimowej przerwie zapraszamy sympatyków futbolu na ten pojedynek.

Na obiekcie będzie czynny punkt gastronomiczny, gdzie będzie można zaopatrzyć się w napój złocisty, herbatę, napoje, przekąski oraz kiełbaski.