To już w ten weekend! VI Międzynarodowy Turniej im. Jerzego Kryjoma

14 drużyn, ponad 60 spotkań, około 200 uczestników – tak zapowiada się VI Międzynarodowy Turniej im. Jerzego Kryjoma. Wielkie święto młodych piłkarzy pamięci Wielkiego Działacza już w najbliższy weekend.

Organizatorzy na czele z Andrzejem Kryjomem z każdą edycją imprezy stawiają sobie wysoko poprzeczkę zapraszając do udziału najlepsze krajowe szkółki piłkarskie. Oczywiście nie zabraknie także gości zza granicy.

Oprócz emocji piłkarskich będą też dodatkowe atrakcje dla najmłodszych, gry zabawy, dmuchane zamki.

Będzie też coś dla trenerów. Po sobotnich  rozgrywkach grupowych odbędzie się sympozjum dr Marcina Popielucha, natomiast 1 września zaplanowano trening pokazowy z udziałem uczestników turnieju (młodych piłkarzy) wraz z dr Marcinem Popieluchem!

W niedzielę 1 września przekaż na żywo z wydarzeń na boisku przy ulicy Krotoszyńskiej od godziny 12.00 zapowiada TV Proart oraz portal wlkp24.info. Kliknij tutaj

Oficjalne otwarcie imprezy z udziałem zaproszonych gości, oficjeli odbędzie się w sobotę o godzinie 11.00.

W tym roku podczas VI Międzynarodowego Turnieju im. Jerzego Kryjoma oprócz rozgrywek piłkarskich będziemy także pomagać wraz z Drużyną Szpiku, ostrowiance – Karolinie Olejniczak, która walczy z chorobą. Podczas naszego turnieju będziemy prowadzić zbiórkę pieniędzy oraz na rowerach stacjonarnych będziemy jechać kilometry właśnie dla niej! 

Na licytację gadżetów, która odbędzie się po oficjalnym otwarciu turnieju trafią:
– Koszulka pomeczowa z wygranego 4:0 meczu Polska – Izrael z dnia 10.06.2019 r., który odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Podpisy zebrał Reprezentant Polski Tomasz Kędziora z inicjatywy Prezesa Lubuskiego Związku Piłki Nożnej Roberta Skowrona.
Oficjalnie na ręce Prezesa LZPN przekazana przez Tatę Tomasza, Mirosława Kędziorę w siedzibie LZPN. 
– Koszulka wygrana w konkursie sprzedażowym przez jedną z Szczecińskich Stacji Paliw firmy Shell Sp. z o.o. Na licytację przekazana oficjalnie na ręce trenera AP POGONI SZCZECIN Marcina Podleckiego przez Reprezentanta firmy Shell Sp. z o.o. Panią Marlenę Barszczewską.
Dziękujemy również Danielowi Suchockiemu który bezinteresownie pospinał w całość podróż koszulek na licytację. 
-Koszulka meczowa Klubu KKS Lech Poznań z podpisami całej drużyny. Dziękujemy Klubowi KKS Lech Poznań! 
-Voucher na mecz Ligi Mistrzów z udziałem Manchesteru City wraz z opłaconym przelotem i pobytem. Dziękujemy Milena i Michał Wierzbiccy! 
-Piłka Reprezentacji Polski koszykarzy, którzy w 2019 roku w meczu z Chorwacją po 52 latach zapewnili sobie awans do Mistrzostw Świata w Chinach z podpisami trenera oraz całej drużyny. Dziękujemy Marcin Gebel!
– Koszulki turniejowe z roku 2018 oraz piłki naszego partnera technicznego – firmy JAKO z podpisami: Adam Nawałka, Piotr Świerczewski, Grzegorz Lato oraz Jan Domarski! 

Jednym słowem wielkie piłkarskie święto w młodzieżowym wydaniu na które serdecznie zapraszamy!

GRUPA A
Pogoń Szczecin, Reprezentacja Football Academy, Wisła Kraków, Legia Warszawa, Wisła Płock, Sdyuszor Kalinigrad, Reprezentacja Ostrowa Wielkopolskiego

GRUPA B
Kadra OZPN Kalisz, Lech Poznań, Juventus Academy Poland, MFK Trutnov, Baltica, Kalinigrad, Zagłębie Lubin, Widzew Łódź.

Sponsorami głównymi turnieju są: AutoPartner Garcarek, WC Jaskółki, Matim, ZPHU Uciechowski Materiały Budowlane, Zap-Mechanika, Zap Kooperacja, WOJ-BUD, MATURE POLSKA. Dziękujemy za pomoc i wsparcie!

Turniej odbywa się pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Imprezę wspiera także KKS Lech Poznań.