boisko

Mecz bez historii…

Niewiarygodnym wynikiem zakończyło się spotkanie 2. kolejki ligi okręgowej juniorów starszych. Podopieczni Piotra Konstanciaka zmietli z boiska LKS Czarnylas wygrywając 15:0.

Piłkarze z Czarnylasu nie będą mile wspominać meczu z Ostrovią. Gospodarze wykonali egzekucję na bramkarzu LKS-u wbijając mu do siatki piłkę aż piętnaście razy.

Już po pierwszej połowie widoczna była ogromna przewaga ostrowian. Do przerwy prowadzili 5:0 nie dopuszczając rywala ani razu do pola karnego. Strzelecki festiwal rozkręcił się na dobre w drugiej części meczu, w której padło kolejne 10 bramek. Drużyna LKS-u Czarnylas przez 90 minut nie oddała żadnego strzału. Gromkie brawa należą się naszym zawodnikom za to, że nie zlekceważyli rywala. Pochwalić trzeba także postawę piłkarzy gości, którzy walczyli do końca. Ostrovia była tego dnia po prostu zbyt mocnym przeciwnikiem.

Ostrovia 1909 – LKS Czarnylas 15:0

Bramki: J. Frąckowiak (3), M. Piec (2), M. Sipurzyński (2), H. Sosiński (2), A. Koczorowski (2), M. Walkowski, M. Janoś, J. Kaczmarek, M. Piaskowy

Skład: P. Glinkowski (46′ P. Kaźmierczak) – D. Krawczyk, B. Marciniak, J. Jędrzejak (46′ A. Szymczak), M. Walkowski – M. Piec (46′ M. Janoś), M. Piaskowy (60′ M. Majer), J. Frąckowiak (60′ J. Kaczmarek), K. Tumidajski (65′ M. Sipurzyński) – H. Sosiński, P. Woźniczak (65′ A. Koczorowski)