Mecz na przełamanie

Po dłuższej przerwie Ostrovia 1909 zagra w roli gospodarza. W najbliższą sobotę rywalem biało-czerwonych w meczu 11 kolejki IV ligi będzie LKS Gołuchów.

Oba zespoły ostatnio nie notują najlepszych wyników. Ostrowska drużyna przegrała 2 spotkania, natomiast nasi goście doznali aż 4 porażek z rzędu. Jednak to popularne „Żubry” po niezłym wejściu w sezon są wyżej w tabeli. LKS z dorobkiem 13 punktów i bilansie bramkowym 14:12 zajmuje dziesiąte miejsce. Trzy pozycje niżej sklasyfikowana jest Ostrovia – 11 punktów bilans bramkowy 12:16. Będzie to więc ważny mecz aby zanotować mały awans w górę w tabeli.

Mecz Ostrovii 1909 z LKS-em Gołuchów rozpocznie się w sobotę o godzinie 15.00 na Stadionie Miejskim.

Informacje organizacyjne
Bilety do nabycia w kasie od godziny 14.00 przy wejściu na trybunę główną Stadionu Miejskiego. Kibic, który opuści trybunę w trakcie meczu/przerwie będzie mógł powrócić na obiekt po okazaniu zakupionego wcześniej ważnego biletu.

Na terenie trybuny głównej dostępny będzie punkt gastronomicznymi z napojami, kiełbaskami z grilla. Zapraszamy do korzystania.