Mecz z Krobianką w niedzielę w Krobi

W czwartej kolejce spotkań IV ligi ostrowski zespół zagra ponownie z beniaminkiem. W niedzielę biało-czerwonych podejmie zespół Krobianki Krobia.

Ten mecz miał pierwotnie zostać rozegrany na Stadionie Mieskim, ale prośbę o przełożenie meczu wystosowały władze klubu TŻ Ostrovia, by przygotować się do niedzielnych zawodów żużlowych ze Stalą Rzeszów. Na zmianę gospodarza przystał klub z Krobi.

Krobianka to beniaminek rozgrywek. Podopieczni trenera Dariusza Wiśniewicza nieźle weszli w rundę jesienną, zdobywając 4 punkty w trzech spotkaniach przy bilansie bramkowym 4:6. Dwa gole dla drużyny z Krobi strzelił Jakub Borowczyk, który ma być jednym jej liderów. Napastnik znany jest z dobrej skuteczności co wcześniej pokazał w Piaście Kobylin, Rawii Rawicz, czy Polonii Leszno.

Krobiankę i Ostrovię dzieli różnica ośmiu miejsc w tabeli, ale tylko jednego punktu. Ostrovia dotąd wywalczyła 3 „oczka” co nie zadawala piłlkarzy i kibiców. W niedzielę biało-czerwoni powalczą o poprawę swojego dorobku i pozycji w tabeli.

Spotkanie w Krobi rozpocznie się w niedzielę o godzinie 11.00.

Tego samego dnia, ale o godzinie 16.00 na boisku przy ulicy Krotoszyńskiej zmagania w rozgrywkach Klasy A zainauguruje drużyna rezerw Ostrovii 1909, której rywalem będzie Wielkopolanin Siemianice.

Zadanie dofinansowane z budżetu Gmimy Miasto Ostrów Wielkopolski