Mikołaj z Ostrovii 1909 zapracowany

Finał czwartej edycji „Biało-czerwonego Mikołaja z Ostrovii 1909” zbliża się nieuchronnie. W najbliższych dniach starszy pan z siwą brodą będzie miał sporo pracy – na przygotowanie czeka ponad 50 paczek.

W akcję zaangażowani są  trenerzy, młodzież Ostrovii 1909 wraz ze swoimi rodzinami. Już od czterech lat zbieramy słodycze. Pokaźną ilość przekazał dziś trener Konrad Rusek od swoich podopiecznych. Kolejne słodycze będą jeszcze spływać, a zadaniem Mikołaja z Ostrovii 1909 będzie przygotowanie paczek.

W najbliższy czwartek, 14 grudnia z paczkami odwiedzimy młodych pacjentów Oddziału Rehabilitacji dla Dzieci i Młodzieży w Ostrowie. Spotkanie Wigilijne  odbędzie się w Sali Konferencyjnej Zespołu Szkół Specjalnych przy ulicy Kościuszki o godzinie 10.00.. W rozdawaniu paczek pełnych słodyczy Biało-Czerwonemu Mikołajowi pomagać będą juniorzy młodsi: Filip Kubera, Dawid Kamiński oraz Jakub Przybył.

Tydzień później, 21 grudnia o godzinie 10.30 kolejna grupa młodzieży Ostrovii 1909 w tym samym miejscu uczestniczyć będzie w spotkaniu wigilijnym uczniów klasy Przysposobienia do Pracy Zespołu Szkół Specjalnych. Jak przekazali nam opiekunowie klasy uczniowie już nie mogą doczekać się wizyty młodych piłkarzy.