Mocna inauguracja

Na taką inaugurację sezonu liczyli sympatycy Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski. Biało-czerwoni rozbili Piasta Czekanów 5:0.

Pierwszą dobrą okazję w 7 minucie miał Patryk Perz. Ten sam zawodnik niedługo potem uchronił swój zespół przed stratą gola w defensywie.

Worek z bramkami rozwiązał się w 35 minucie. Strzał Mikołaja Marciniaka odbił bramkarza Piasta, a do piłki dopadł Piotr Skrzypczak i skierował ją z bliskiej odległości do bramki. 3 minuty później precyzyjnie z rzutu wolnego uderzył Mikołaj Marciniak i było już 2:0 dla Ostrovii 1909.

Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą część meczu swoją drugą bramkę dołożył Piotr Skrzypczak.

Po zmianie stron ponownie na listę strzelców wpisał się Mikołaj Marciniak a wynik spotkania zamknął w 87 minucie Mikołaj Lewandowski po indywidualnej akcji.

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Piast Czekanów 5:0 (2:0)

Bramki:1:0 Piotr Skrzypczak (35’)

2:0 Mikołaj Marciniak (38’)

3:0 Piotr Skrzypczak (45’)

4:0 Mikołaj Marciniak (66’)

5:0 Mikołaj Lewandowski (87’)

Ostrovia: Bartosz Jankowski – Konrad Rusek (83’ Kamil Malczyk), Paweł Zadka, Jakub Jędrzejak, Mateusz Rachwalski, Patryk Perz (70’Mariusz Poślednik), Jakub Kramarczyk (75’ Nikodem Nowacki), Karol Krystek (55’ Peter Suswam), Piotr Skrzypczak (58’ Mikołaj Lewandowski), Mikołaj Marciniak, Łukasz Budziak (65’ Maciej Kaniewski).