Niespodzianki po wygranym meczu

niespo_3W poniedziałek drużyna Orlików TP Ostrovii 1909 rozegrała mecz trzeciej kolejki w Przygodzicach z Baryczą Janków Przygodzki.

Pojedynek przebiegał pod dyktando drużyny z Ostrowa. Do przerwy Ostrovia prowadziła już 4:0. W drugiej połowie nasze maluchy dołożyły jeszcze 7 bramek i wygrały cały mecz 11:0. Bramki dla TP Ostrovia 1909 zdobyli: Wojciech Maroszek 3, Tymoteusz Otwiaska 2, Hubert Jurasik 2, Hubert Kubzdyl 2, Nikodem Siewiera 2.

Skład Ostrovii: Szymoniak, Dolata, Drzewiecki, Maroszek, Dudkowiak, Siewiera, Otwiaska, Woś, Urban, Strzelecki, Brajer, Jurasik, Kubzdyl, Zembrzuski, Derwich.

Jak się okazało po meczu czekały dwie niespodzianki Drużyna Ostrovii 1909 otrzymała bluzy ortalionowe, które sfinansowali rodzice,, a część kwoty dołożyła firma”KUBAR”  państwa Katarzyny i Krzysztofa Różańskich.

Druga miła niespodzianka to prezent jaki trener otrzymał w dniu swoich imienin od zespołu, a właściwie to dwa prezenty: pierwszy – zwycięstwo w meczu a drugi – super ręczniki z dedykacją. – Bardzo dziękuje chłopakom jak i rodzicom za niespodzianki – powiedział trenerTomasz Dolata.