Nowe doświadczenie i kolejne wyzwanie

Kolejny turniej pod dachem maja za sobą chłopcy z rocznika 2006.  Tym razem udali się do Krotoszyna, gdzie na hali Szkoły Podstawowej nr 3 rozłożona została wykładzina imitująca trawę. Było to nowe doświadczenie dla drużyny i kolejne wyzwanie.

– W turnieju zmierzyliśmy się z Reprezentacją Akademii Reissa z Gostynia, Astrą Krotoszyn, Stalą Pleszew,Gorzyczanką, UKS Trójka Krotoszyn.  Turniej zrobiony był z dużym rozmachem, chłopcy mieli bardzo dużo minut grania. Mecze charakteryzowały się bardzo krótkimi akcjami. Przy małym boisku i dużych bramkach było mniej operowania podaniem i rozgrywania piłki, a więcej krótkich dryblingów i uderzeń. Drużyna miał problem z dostosowaniem się do takiej gry, a przeciwnicy tym razem nie wybaczali prostych błędów – relacjonuje trener Konrad Rusek.
Zespół zajął ostatecznie siódme miejsce. Chłopcy wracali do Ostrowa z dużym niedosytem i motywacją do poprawy w następnych rozgrywkach.
Ostrovia: A.Napierała, A.Bogacki, J.Adamiak, J.Róźański, K.Mielniczek, J.Kraszkiewicz, F.Hausman, N.Latuszek, M.Mentel, D.Jackowski
Zadanie dofinansowane z budżetu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski