uniwersalne

Oldboys Ostrovia 1909 – OKS Ostrów 1:2 (Foto)

uniwersalnePucharowa przygoda olbojów Ostrovii 1909 dobiegła końca. W środowe popołudnie biało-czerwoni w II rundzie rozgrywek na szczeblu KOZPN ulegli OKS-owi Ostrów 1:2.

Pojedynek wywołał dość duże zainteresowanie wśród kibiców, którzy przyszli  obejrzeć w akcji zawodników, którzy w przeszłości  reprezentowali  ostrowski klub na ligowych boiskach, Pojedynek rozpoczął się znakomicie dla gospodarzy. W 2 minucie piłkę z rzutu wolnego dogrywał Krystian Sikora, a najlepiej w polu karnym rywali zachował się Krzysztof Wiśniewski, kierując futbolówkę do siatki. Tuż przed przerwą OKS odrobił straty. Drużyna występująca w A-klasie w  65 minucie wyszła na prowadzenie 2:1 i taki rezultat utrzymał się do końcowego gwizdka.

Oldboys Ostrovia 1909 –  OKS Ostrów 1:2 (1:1)

Wojtczak – Płóciennik (42′ Kwiecień), Wewiór, B.Sikora, Izydorski, Krawczyk, Chatliński, Woźniak (25′ Kolenda, 82′ Jagodziński), Mierzwicki, K.Sikora, Wiśniewski.