Ostatni mecz jesieni z Astrą

W ostatniej kolejce rundy jesiennej RedBox V Ligi zespół Ostrovii 1909 przed własną publicznością z Astrą Krotoszyn.

Rywal z dorobkiem 16 punktów zajmuje jedenaste miejsce w tabeli. To przeciwnik, którego nie można lekceważyć i wyjść w pełni skoncentrowanym na boisko. Astra w trzech ostatnich kolejkach nie zanotowała zwycięstwa (2 porażki i remis), ale wcześniej potrafiła wygrać na trudnym terenie w Gostyniu.

Ostrovia w poprzedniej kolejce poległa w Łęce Opatowskiej i piłkarze chcą się zrehabilitować swoim kibicom. Aktualnie biało-czerwoni nadal przewodzą w tabeli grupy III RedBox V Ligi, z przewagą 6 punktów nad Zawiszą.

W sobotnim meczu zaprezentuje się wielu dobrych znajomych kibicom obu ekip. W ostatnich sezonach między klubami z Ostrowa Wielkopolskiego dochodziło do roszad kadrowych. W Astrze występują Dariusz Reyer, Mateusz Ziemiański, Damian Spaleniak czy Patryk Powalisz. W szeregach biało-czerwonych „krotoszyńskie korzenie” mają Mikołaj Marciniak, Karol Krystek, Eryk Kuszaj i Łukasz Budziak.

Sobotni mecz Ostrovii 1909 z Astrą Krotoszyn rozpocznie się o godzinie 13.00 na Stadionie Miejski. Tradycyjnie na ostatni mecz kończący rok wstęp dla kibiców jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Zadanie dofinansowane z budżetu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski