Ostrovia zastopowana

Ligowa dobra passa Ostrovii 1909 zastopowana. Biało-czerwonych zatrzymali niepokonani na swoim terenie piłkarze Zawiszy Łęka Opatowska.

Sobotni mecz mógł ułożyć się dobrze dla ostrowskiej drużyny. W 12 minucie rzut karny wykonywał Mikołaj Marciniak ale piłkę odbił golkiper miejscowych Paweł Chałubiec.

W 20 minucie defensywa Ostrovii nie pokryła przy rzucie rożnym Adriana Gawlika, który wpakował piłkę do siatki. Tuż przed przerwą i zaraz po wznowieniu gry dał o sobie znać najlepszy strzelec Zawiszy, Kamil Jurasik. Lider tabeli w 47 minucie przegrywał 0:3. Ostrowianie atakowali ale robili to bezskutecznie.

Za nie najlepszy występ przeprosiny należą się kibicom, którzy wspierali zespół w Łęce Opatowskiej.

ZAWISZA ŁĘKA OPATOWSKA – OSTROVIA 1909 OSTRÓW WIELKOPOLSKI 3:0 (2:0)