Ostrovia 1909 – Tarnovia 1:0

aaaa_nowe_oviaSeniorzy Ostrovii 1909 pokonali w czwartkowe popołudnie Tarnovię Tarnowo Podgórne 1:0. Gola na wagę trzech punktów zdobył w 47 minucie Patryk Perz.

W 22 minucie ładną akcję przeprowadzili biało-czerwoni. Damian Błaszczyk dograł w pole karnego do Daniela Kaczmarka, ale ten nie trafił w światło bramki. W 30 minucie uderzał Marek Szymanowski, ale interweniował golkiper Tarnovii.
Tuż po zmianie stron bramkarz gości ponownie interweniował bramkarz gości po strzale Błaszczyka, ale skutecznie futbolówkę dobił Patryk Perz. 2 minuty później ponownie uderzał autor gola, ale tym razem lepszy był golkiper gości, a dobitka Grzegorza Wachowiaka poszybowała nad poprzeczką.
Ostrowski zespół jeszcze kilkukrotnie stworzył zagrożenie w polu karnym rywala, ale wynik spotkania nie uległ już zmianie.
Warto odnotowac powrót na ligowe boiska Tomasza Kempińskiego po kilkutygodniowej przerwie. Z powodu drobnego urazu zabrakło Kamila Krawczyka.

Ostrovia 1909 – Tarnovia Tarnowo Podgórne 1:0 (0:0)