Ostrovia 1909 – Unia 3:1

aaaa_nowe_oviaMimo kłopotów kadrowych związanych z kontuzjami biało-czerwoni stanęli na wysokości zadania i pokonali w sobotnie popołudnie Unię Solec Kujawski 3:1.

Wszystkie bramki dla ostrowskiego zespołu zdobył Daniel Kaczmarek. „Kaka” dwie pierwsze trafienie zanotował w 12 minucie. Piłkę w okolicach środka boiska wywalczył Patryk Perz, która następnie trafiła do Marka Szymanowskiego. Ten został sfaulowany w polu karnym, a Kaczmarek pewnie pokonał bramkarza przyjezdnych. Przed przerwą na bramkę rywali uderzali jeszcze Dariusz Reyer (głową) i Damian Błaszczyk.

W 51 minucie Daniel Kaczmarek podwyższył na 2:0 po tym jak ponownie w polu karnym nieprzepisowo zatrzymywany był Marek Szymanowski. W 80 minucie goście zdobyli kontaktowego gola również z rzutu karnego. Przeciwnika sfaulował Grzegorz Wachowiak. Do stanu 2:1 doprowadził Kamil Nytko. W 85 minucie Daniel Kaczmarek ustalił wynik spotkania po podaniu Kamila Krawczyka.

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Unia Solec Kujawski 3:1 (1:0)