Ostrovia 1909 vs Obra Kościan. Debiut nowego trenera

W 9 kolejce PROEKO IV Ligi rywalem Ostrovii 1909 będzie dobrze nam znany zespół Obry 1912 Kościan.

Obie ekipy co sezon toczą wyrówane, twarde boje. W pamięci mamy jeszcze marcowe spotkanie w ramach Pucharu Polski, gdzie biało-czerwoni wygrali po rzutach karnych.

Drużyna z Kościana w bieżącym sezonie gra w kratkę – zwycięstwa, przeplata porażkami. Podopieczni trenera Krzysztofa Knychały mają na swoim koncie 13 punktów (4-1-3) przy bilansie bramkowym 12:10. Taki doronek pozwala na zajmowanie ósmego miejsca w tabeli.

10 lokat niżej znajdują się biało-czerwoni, którzy nie wygrali od siedmiu kolejek. Oby zła passa została przerwana! Ostrovia jak już informowaliśmy do spotkania przystąpi pod wodzą nowego szkoleniowca, Grzegorza Dziubka.

Spotkanie Ostrovii 1909 z Obrą Kościan rozpocznie się w sobotę o godzinie 16.00 na Stadionie Miejskim.

WAŻNE!!!

Pojedynek odbędzie się z zachowaniem obowiązujących reżimów sanitarnych. Przy wejściu na trybunę główną usytuowane zostaną stanowiska z płynem dezynfekującym. Prosimy o stosowanie się do poleceń służb ochrony i zachowanie zalecanej odległości przy zajmowaniu wyznaczonych miejsc na trybunie.

Ceny biletów:
Bilet normalny – 10 złotych
Bilet ulgowy – 5 złotych (dzieci, młodzież do 18. roku życia, kobiety, renciści, emeryci po okazaniu legitymacji)
Ostrowska Karta Rodziny 3+ (wszyscy członkowie rodziny, zakup i wejście po okazaniu karty) – 3 złote
Ostrowska Karta Seniora – 3 złote(zakup i wejście po okazaniu karty)


Bilety do nabycia w kasie od godziny 15.00 przy wejściu na trybunę główną Stadionu Miejskiego. Bilet można także kupić drogą online poprzez stronę www.bilet.pax.pl