Ovia1909grafika

Ostrovia – Lubuszanin 3:0

Ovia1909grafikaImponujące w wykonaniu ostrowskiej drużyny w meczu z Lubuszaninem Trzcianka były początki obu części gry. To przyniosło kolejne 3 punkty do dorobku lidera tabeli III ligi.

Wynik spotkania w 3 minucie otworzył Krzysztof Gościniak. Kilkadziesiąt sekund później z około 20 metra piłkę do siatki gości skierował Daniel Kaczmarek. Przy prowadzeniu 2:0 biało-czerwoni nie co spuścili z tonu i pozwolili rywalom na kilka akcji. Groźny strzał w 40 minucie oddał Wojciech Oczkowski, ale pewnie interweniował Dominik Sadowski.

W 47 trzecią bramkę dla Ostrovii 1909 zdobył Marek Szymanowski i graczom Lubuszanina to podcięło skrzydła i odebrało ochotę do walki.

W 80 minucie na boisku pojawił się debiutujący w trzecioligowych rozgrywkach Michał Janoś. W sobotnim spotkaniu w ostrowskim zespole zabrakło dwóch zawodników. Kontuzjowany jest Konrad Rusek, a Damian Izydorski nie wystąpił z powodu choroby.

Ostrovia 1909 – Lubuszanin Trzcianka 3:0 (2:0)

1:0 Krzysztof Gościniak (3′)
2:0 Daniel Kaczmarek (4′)
3:0 Marek Szymanowski (47′)

Sadowski – Reyer, Czech, Szczepański, Krawczyk, Molka, Wojciechowski, Szymanowski (80′ Janoś), Kaczmarek (60′ Giecz), Gościniak (65′ Stawiński), Kempiński (85′ Świtała).