Ostrovia potrzebuje Twojego wsparcia! Razem po zwycięstwo!

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski jest na ostatniej prostej by wywalczyć puchar H2Head LifeStyle. To wirtualne rozgrywki na jednym z portali społecznościowych, które cieszą dużym zainteresowaniem.

Jej organizatorem jest serwis H2Head LifeStyle, zajmujący się tematyką piłkarską – informacjami z boisk III Ligi grupy drugiej i IV Ligi prowadzonej przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. To właśnie 36 klubów z tych rozgrywek zaproszono do wirtualnych potyczek. Lajki fanów zamieniane są na zdobywane bramki!

Zmagania na „lajki” toczą się od ponad miesiąca. Zaangażowanie fanów biało-czerwonej jest ogromne, wystarczy powiedzieć, że ostrowska drużyna w starciu z Olimpią Koło otrzymała ponad 1000 lajków.

Ostrovia z kompletem punktów zajęła pierwsze miejsce w fazie zasadniczej. Teraz rozgrywa swój ostatni mecz rundy finałowej -również z niepokonaną Polonią Leszno. Spotkanie trwa 48 godzin i zakończy się w czwartek, 7 maja o godzinie 21.00. Jak dotąd obie ekipy idą łeb w łeb, wynik zmienia się jak w kalejdoskopie.

To zapowiada emocje do ostatniego gwizdka. Każdy może wesprzeć Ostrovię 1909 w decydującym boju i pomóc w zdobywaniu goli. Każde 20 lajków zamienianie jest na jedną bramkę.

Zwycięzca rozgrywek oprócz pucharu otrzyma dodatkowo akcesoria piłkarskie (zamrażacze, taśmy do getr, pachołki, zestaw tejpów_

Jak zagłosować na Ostrovię 1909 ?Wystarczy kliknąć tutaj i dać tradycyjnego „lajka”.