Ostrovia w półfinale!

Piłkarze Ostrovii 1909 po serii rzutów karnych lepsi od Pogoni Nowe Skalmierzyce w 1/4 Okręgowego Pucharu Polski. Rywali zatrzymał Bartosz Jankowski!

Po 18 minutach biało-czerwoni przegrywali już 0:2. W miarę upływu czasu ostrowianie zaczęli coraz śmielej radzić sobie na murawie. W 40 minucie kontaktowego gola zdobył Tomasz Kempiński. 40 minut później straty zostały odrobione po trafieniu Kamila Krawczyka.

Od 73 minuty gospodarze grali w osłabieniu po drugi żółty kartonik ujrzał Dawid Kuczyński.
Więcej goli już nie padło i awansie do półfinału decydowały rzuty karne.

Ostrowską bramkę zamurował Bartosz Jankowski broniąc 3 kolejne rzuty karne. Nie pomylili się Marek Szymanowski, Łukasz Wiącek i Michał Giecz i po trzech seriach biało-czerwoni przypieczętowali swój awans!

Pogoń Nowe Skalmierzyce – Ostrovia 1909 2:2 (2:1), rzuty karne 0:3

1:0 Tomasz Kaczmarek (3′)

2:0 Dawid Kuczyński (18′)

2:1 Tomasz Kempiński

2:2 Kamil Krawczyk

Bartosz Jankowski – Kamil Krawczyk, Grzegorz Wachowiak, Łukasz Wiącek, Damian Błaszczyk, Marek Szymanowski, Jordan Kaczmarek, Michał Giecz, Mateusz Sobczak, Tomasz Kempiński, Mateusz Ziemiański (80′ Maciej Kaniewski).