Piłkarki w gazie!!!

Piłkarki Ostrovii 1909 nie lubią z dalekich wyjazdów wracać bez zdobyczy punktowej. W niedzielę na mecz z GOSRiT Luzino miały do przebycia w jedną stronę aż 400 kilometrów (miejscowość w pobliżu Gdyni).

Najwyraźniej długa podróż sprawiła, że biało-czerwone nie weszły najlepiej w mecz. Po 28 minutach gospodynie prowadziły 2:0. Po kolejnych 10 minutach gry był już remis, po tym jak do bramki rywalek trafiły Adrianna Marczak (bezpośrednio z rzutu rożnego) i Marysia Gościniak.

W 65 minucie gola głową zdobyła Małgorzata Knuła i jak się później okazało był on na wagę 3 punktów. Ostrovia triumfowała 3:2.

Po ośmiu kolejkach II ligi grupy kujawsko-pomorskiej ostrowski zespół z dorobkiem 15 punktów zajmuje czwarte miejsce w tabeli.

Dodajmy, że na przestrzeni ostatnich siedmiu dni podopieczne trenera Łukasza Pawlaka rozegrały trzy spotkania, wszystkie kończąc na swoją korzyść.