Piłkarki zaczynają od zwycięstwa!

Piłkarki Ostrovii 1909 już w inauguracyjnej kolejce udowodniły, że zasługują na grę w II lidze. Biało-czerwone na boisku w Jankowie Przygodzkim pokonały Orła 2010 Wałcz.

Wynik w 18 minucie otworzyła Patrycja Czerniejewska celnym strzałem z dystansu. W przerwie w ostrowskim zespole doszło do zmiany między słupkami. Kontuzjowaną Angelikę Brucheiser zastąpiła Sandra Judasz.

Po godzinie gry było 2:0 po trafieniu Weroniki Kowalskiej. Przyjezdne zdobyły kontaktowego gola, ale szybko odpowiedziała Małgorzata Knuła.

Podopieczne trenera Łukasza Pawlaka zaprezentowały się z dobrej strony i zainkasowały trzy punkty.

Ostrovia 1909 – Orzeł 2010 Wałcz 3:1 (1:0)

Ostrovia 1909:
Angelika Brucheiser – Marcelina Wdowczyk, Ada Marczak, Sandra Świerblewska, Julia Michalak, Patrycja Czerniejewska, Klaudia Kukuła, Angelika Kamińska, Aleksandra Krawiec, Maria Gościniak, Małgorzata Knuła.